PRACA

Oferujemy

Na każdym ze stanowisk oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • profesjonalne szkolenia
  • miłą atmosferę
  • pracę w zgranym i koleżeńskim zespole
  • pomoc od bardziej doświadczonych kolegów
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

AKTUALNE OFERTY PRACY:

Mechanik samochodowy

Obowiązki:
  -  samodzielna, sprawna i rzetelna naprawa pojazdów osobowych i dostawczych.

Wymagania:

  -  samodzielności
  -  prawo jazdy kat. B
  -  minimum 5-letnie doświadczenie
  -  wykształcenie powiązane z mechaniką i budową samochodów
  -  znajomość diagnostyki samochodowej
  -  podstawy elektroniki samochodowej
  -  rzetelność i uczciwość względem klienta oraz firmy
  -  dobra organizacja pracy
  -  nastawienie na realizację celu, jakim jest zadowolenie klienta z obsługi w naszej firmie

Diagnosta - mechanik samochodowy

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia diagnosty samochodowego
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Obowiązki:

  • wykonywanie przeglądów i rejestracyjnych
  • w międzyczasie praca także jako mechanik samochodowy
  • ustawianie geometrii kół
  • prace wulkanizacyjne
  • jazdy testowe (diagnoza problemu)
  • jazdy próbne

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych) prosimy przesyłać na adres biuro@automaster.pl lub osobiście w biurze firmy.

ZGODA DO PRZEPISANIA NA CV.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Automaster w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników przez kolejne 9 miesięcy