Przegląd okresowy-serwisowy

 

 

Auto Master zachęca wszystkich posiadaczy samochodów do regularnego sprawdzania stanu technicznego pojazdu i wymiany oleju w silniku. Prawidłowo serwisowany samochód jest mniej awaryjny i ma większą wartość na rynku pojazdów używanych.

OLEJ W SILNIKU POWINNIŚMY WYMIENIAĆ CO ROKU LUB CO 10 – 15 TYS KM.

Podczas przeglądu wykonujemy wszystkie czynności według zaleceń producenta, dobrane na podstawie zużycia (przebiegu) samochodu oraz jego wieku. Ustalamy konieczność wymiany płynów eksploatacyjnych jak np płyn chłodzący, hamulcowy, olej w skrzyni biegów jak i wymiany rozrządu czy świec itp. 

 

Tylko po wykonaniu przeglądu serwisowego w/g zaleceń producenta nastąpi wykasowanie kontrolek oraz zostanie wypełniona książka serwisowa. Jeśli jesteś zainteresowany przeglądem serwisowym kliknij https://automaster.pl/kontakt wypełnij formularz podając dane pojazdu w celu wybrania odpowiedniego zakresu przeglądu i ustalenia kosztów. Koszty przeglądu zależą od marki pojazdu, zakresu przeglądu i materiałów.  

W innym przypadku zachęcamy do zapoznania się z punktami poniżej:

  • Oferujemy również przeglądy uniwersalne pod postacią korzystnych pakietów.
  • Oferta pakietów uniwersalnych wraz z cennikami dostępna w zakładce  cenniki.
  • Przy każdym pakiecie koszt podłączenia samochodu do komputera wynosi 50  (50% ceny normalnej).

Pamiętaj, że przy przeglądach uniwersalnych albo po wym. tylko oleju i filtra oleju nie zostanie zrobiony wpis w książeczce serwisowej ani nie zostaną wykasowane kontrolki serwisowe.